english version
Uzdrawiające Rytuały Ciała

UZDRAWIAJĄCE RYTUAŁY CIAŁA dla Kobiet i Mężczyzn

Piotr:    Luno, podczas masażu u Ciebie przeżyłem niezwykłe doświadczenie. Czułem, że masz całkowitą kontrolę nad moim ciałem i nade mną całym, emocjonalnie , psychicznie i fizycznie. Było to bardzo  niezwykłe doświadczenie, bo przy tym czułem się absolutnie bezpiecznie. Kompletnie pewny, spokojny, głęboko zaopiekowany. Coś takiego przeżyłem pierwszy raz w życiu i na długo zostanie to w mojej pamięci. Dziękuję! 

Magda:    Boskie cudowne doświadczenie! Rytuał woskiem jest obłędny, tego się nie da opisać! Dziękuję Luna!  

UZDRAWIAJĄCE RYTUAŁY CIAŁA to niezwykłe, świątynne Ceremonie Czarnej Tantry, inspirowane starożytnymi, zaawansowanymi i transformującymi praktykami. Głębokie, poruszające i emocjonalne, poprowadzą Cię do pełnego skontaktowania się z ciałem, emocjami, pragnieniami i własnym wnętrzem. Pomogą Ci uwalniać emocje, nauczą obecności, skontaktują Cię z uczuciami i dadzą wgląd w Twoje prawdziwe Ja. Pomogą zbudować pełną zgodę na siebie i dotrzeć do Twojej esencji - źródła, o którym wiesz tylko Ty.


RYTUAŁY 

 

PONOWNE NARODZINY - UZDRAWIAJĄCY RYTUAŁ CIEPŁYM WOSKIEM - Pozwól mi zabrać Cię w Piękno i Moc i oddaj się magii rozkoszy w ekstatycznym Rytuale Ponownych Narodzin. Pozwól mi zaprowadzić Cię w świat emocji i doznań, zachwytu i przyjemności. Otulę Cię jedwabiem i ciepłem, namaszczę ciało wonnym olejem i zaprowadzę w głęboką i prawdziwą obecność. Ciepły wosk otuli Twoje ciało i zaprowadzi w zachwyt i błogość. Powrót na powierzchnię i zdjęcie "skorupy" przywróci Cię światu i życiu. Rytuał w intuicyjny sposób będzie współgrał z Twoją energią. Skontaktuje Ciebie z Twoim ciałem, wnętrzem, duszą i sercem. Poczujesz siebie w ponownych, otwierających i uwalniających narodzinach.

Ceremonia obejmuje:

- wprowadzenie
- Rytuał Otwarcia Energii Seksualnej w ciele
- podróż do głębi - Tantryczny Rytuał Błogości I Ekstatyczny masaż ciepłym woskiem
- ponowne narodziny i  powrót na powierzchnię

- zbalansowanie energii seksualnej w ciele

Czas trwania: do 3h
Cena: 650zł


WEWNĘTRZNA WOLNOŚĆ - UZDRAWIAJĄCY RYTUAŁ LIN - Prawdziwa, głęboka i wewnętrzna wolność pojawia się wtedy, gdy przestajesz walczyć. Gdy pozwalasz sobie na pełnię odczuć i powierzasz się czyjejś opiece. Prawdziwy spokój pojawia się wtedy, gdy oddajesz kontrolę i powierzasz się czyimś dłoniom, mądrości, prowadzeniu. Prawdziwa zgoda na siebie pojawia się wtedy, gdy pozwalasz sobie przeżywać w pełni siebie. Świadomie, spokojnie, uważnie. Ekstatyczny Rytuał Lin poprowadzi Cię w czułość, bliskość, puszczenie kontroli, opiekę, powierzenie się i skontaktowanie ze sobą i swoim wnętrzem. Spotkasz w nim siebie w bezpieczeństwie, zaufaniu  i wdzięczności.

Ceremonia obejmuje:

-  wprowadzenie
- Rytuał Otwarcia Energii Seksualnej w ciele
- Ekstatyczny Masaż Linami 
- Świątynny Rytuał Lin -
doświadczanie bezpiecznej przestrzeni i opieki w "zniewoleniu"
- zbalansowanie energii seksualnej w ciele 

Czas trwania: do 3h
Cena: 650zł


EKSTATYCZNE PRZEBUDZENIE ZMYSŁÓW - Przyjdż do mnie, a poprowadzę Cię w krainę niezwykłych doznań. Pozwól się poprowadzić, a zabiorę Cię daleko, głęboko, subtelnie i mocno, aż do puszczenia kontroli i pełnego, emocjonalnego  uwolnienia. Rozbudzę Twoje uśpione zmysły i  otworzę Cię na nieznane poziomy odczuwania i przeżywania siebie. Będzie to  niezwykła podróż. Zaprowadzę  Cię w moc, delikatność, ciężkość, błogość, rytm, dźwięk, zaskoczenie, ruch, miękkość, ostrość, spokój, zdziwienie, ciekawość, zaufanie i odpuszczenie. Rytuał będzie bardzo mocno współgrał z Twoim tempem i  energią. Będzie dostrojeniem się do Ciebie i wsłuchaniem w Twoje ciało i Twoje serce. Doświadczysz pełnej zgody na wszystkie swoje emocje w przyjmowaniu siebie w wewnętrznej, głębokiej i prawdziwej wolności. 

 Ceremonia obejmuje:

- Rytuał Otwarcia Energii Seksualnej w ciele 
- Tantryczny Rytuał Zmysłów z wykorzystaniem intuicyjnej, energetycznej i niepowtarzalnej kombinacji: strusich i piór, futrzanych rękawic, jedwabnych szali, pereł, muszli, kamieni, pędzli, grzebieni, noży, lin, sznurów, łańcuchów, floggerów, pejczy, bambusowych kijków, dzwonków, szamańskich grzechotek...
- głębokie otwarcie wszelkich zmysłowych doznań, odczuć i przeżyć pobudzającychTwoje zmysły
- świadomą obecność w ciele 
- pełną, zmysłową ekspresję

- kontrolowany przebieg energii seksualnej w ciele, kierowania jej na całe ciało
- spokojne i ciepłe zrównoważenie energii seksualnej w ciele  

A TAKŻE, OPCJONALNIE / DO WYBORU:

- elementów zniewalania, unieruchamiania i krępowania linami / kajdanami / jedwabnymi szalami...    
- elementów wyostrzenia zmysłów, zasłaniania oczu / twarzy / słuchu / kontroli oddechu, pogłebiania ekspresji doznań przez aktywację / dezaktywację wybranych zmysłów
- użycia innych kinkowych zabawek dla wzmocnienia pełnego, zmysłowego doświadczenia   

TWOJE OSOBISTE PRAGNIENIA:

Jeżeli masz swoje indywidualne pragnienia, które chcesz włączyć w Ceremonię - powiedz mi o tym. 

Mogą to być:

- Twoje ulubione, kinkowe zabawki
- ubrania (pończochy, bielizna, fetyszowe stroje)
- inne?

Czas trwania: 3h
Cena: 650 zł