english version
O mnie

Luna B. Mierzewicz 

Założycielka tantrycznej świątyni Kala Luna Temple

Certyfikowana nauczycielka Czarnej Tantry i Świętej / Świątynnej Seksualności w tradycjach Vama / Kaula Tantra.
Specjalizuje się w 
Świętych Tantryczych Masażach, Świątynnych Ceremoniach Duchowej Seksualności, Uzdrawianiu Seksualności, Tantrycznej Psychoterapii przez Ciało i w Tantrycznym BDSM i Kinku - transformacyjnej / erotycznej pracy z Seksualnym Cieniem.

Inicjowana Mistrzyni Świątynnych Praktyk Seksualnych i pracy z energią, w szczególności z energią seksualną i z Kundalini.

Duchowa Uzdrowicielka w ścieżce Kundalini Healing.
Duchowa przewodniczka i doradczyni.  
Mistrzyni Magii Seksualnej, Bogini i Magini w Temple V
Założycielka jedynej w Polsce Szkoły Tantrycznych Masaży dla profesjonalistów

Autorka tantrycznych świątynnych masaży, cykli uzdrawiających, świątynnych rytuałów, ceremonii tantrycznych, inicjacji i praktyk duchowych.

Od wielu lat z przebudzoną i otwartą Kundalini, praktykując indywidualnie i w odosobnieniach przeszła najwyższe Inicjacje Śmierci i Przebóstwienia.

Praktykę tantrycznego uzdrawiania i Mistrzostwo Świątynnych Praktyk Seksualnych zdobywała wiele lat ucząc się w Londynie, praktykując w tantrycznej świątyni, przyjmując ludzi z wielu religii, narodowości i kultur i szkoląc się pod kierunkiem swoich opiekunów i mistrzów.
Naucza i prowadzi indywidualnie - zgodnie z charakterem, profilem psychologicznym i potrzebami uczniów.

Od ponad 15 lat wspiera ludzi z całego świata w przyjmowaniu swojej seksualności i intymności jako świętości, duchowej - mistycznej siły i najwyższego daru istnienia. Uzdrawia głęboką pracą z ciałem, dotykiem, nagością, seksualnością i intymnością. Wspomaga w ponownym przyjmowaniu ciała, nagości i spełnionej seksualności. Prowadzi sesje indywidualne i cykle uzdrawiające, wspomagające fizyczne, emocjonalne i energetyczne uzdrawianie obszarów seksualnych, blokad, lęków i zaburzeń. Pomaga singlom i parom w sztuce łączenia ciała z energią, seksualności z duchowością, świadomości z obecnością i esencji męskiej z żeńską. Wspiera w doświadczaniu głębokiego kontaktu z ciałem, budzeniu i rozprowadzaniu energii seksualnej w ciele, osiąganiu multiorgazmiczności i transformowaniu energii seksualnej w kreacyjną energię życiową i duchową. Uczy pogłębiania wzajemnej bliskości, czułości, miłości i tego, jak budować głęboką jedność w oparciu o świadomą miłość seksualną. Swoim życiem pokazuje, jak żyć życiem przepełnionym totalnością, intensywnością i ekstatycznym, radosnym przeżywaniem codzienności w błogości i spełnieniu. 

 

Sama o sobie mówi tak: Urodziłam się ze świadomością przenikającej mnie duchowości, z mocą wibracji energii i z umiejętnością swobodnego posługiwania się tą siłą. Decyzję o wejściu na Drogę Duchowego Przebóstwienia, a także wyboru Ścieżki dokonałam w bardzo młodym wieku, będąc dzieckiem. Osobistą praktykę rozpoczęłam Mahamudrą - całkowitym ofiarowaniem i oddaniem całej siebie i całego mojego życia dla duchowego rozwoju. Kilka lat później, jako młodociana osoba potwierdziłam ten wybór na całe moje życie i przyjęłam wszystkie inicjacje. Dziś jestem Drogą, Bramą i Łonem z którego rodzimy się na nowo – lepsi, szczęśliwsi, bardziej świadomi pełni własnego potencjału i mocy.

Moimi nauczycielami, opiekunami duchowymi i przewodnikami są: Abigail Lefey, Lamar Sull, Samael Salamhan, Diedra Williams, Pulla Dajarwati i wielu, wielu moich wspaniałych przyjaciół z Temple V. Sercem dziękuję im za obecność, mądrość, szczodrość i za to, że byli tak wymagajacy, konsekwentni i cierpliwi. 

 

Dlaczego warto do mnie przyjść? Ponieważ świadomie i odpowiedzialnie prowadzę siebie i innych w doświadczaniu seksualności, energii, rozwoju osobistym i uzdrawianiu duszy i ciała. Pracuję w oparciu o mądrość i wiedzę przekazaną mi przez moich nauczycieli, wypracowane, autorskie metody i doświadczenie płynące z głębokiego, osobistego i duchowego rozwoju. Podczas spotkań i sesji dzielę się sobą - moim spokojem, obecnością, ciepłem, dotykiem, doświadczeniem, wiedzą, energią, wewnętrzną radością i otwartością serca.
Do mojej Świątyni zapraszam Kobiety, Mężczyzn i Pary wszystkich orientacji seksualnych, a także ludzi wszystkich wyznań i bezwyznaniowych.
 

Moje certyfikaty i dyplomy:

 

Certified Tantric Sacred Massage Healer and Sacred Sexual Healer - Londyn

Certified Vamachara Tantra Therapist and Certified Sacred Massage Therapist - Londyn

Kundalini Healing Grand Master - Londyn

Kundalini Healing Master Teacher - Londyn
"Conscious Kink and Shadow Tantra Practitioner Training" w School of Erotic Misteries, Londyn
Certificate of Completion "ASPEX Training"  - Advanced Sexological Personal Exploration Xperience w Sex Coach University z San Francisco - Warszawa

Certificate of Completion "Clinical Sexology Live Training" w Sex CoachU z San Francisco - Warszawa

Certificate of Completion "The Ultimate SAR Experience" - Sexual Attitudes Re- Assessment & Re- Structuring Training w Institute for Sexual Self Realization z San Francisco - Warszawa

Masaż PeLoHa - Łódź

Bioenergoterapia, Hipnoterapia - Warszawa

Mam uprawnienia zawodowe MEN.

 

 

 

o mnie